« Powrót do strony Zlotu


Formularz zapisów na Zlot Plejad

Koszt uczestnictwa w Zlocie Plejad wynosi odpowiednio:
170 zł - dziecko do lat 14,
370 zł - Klubowicz,
430 zł - osoba dorosła,

Koszt wpisowego w tym roku jest wyższy ze względu na wyjątkowy gadżet dla załogi.

Aby wziąć udział w Zlocie Plejad, konieczne jest dokładne i poprawne wypełnienie niniejszego formularza zgłoszeniowego.

Wypełnienie formularza jest pierwszym etapem w procesie rejestracji. Po jego wypełnieniu otrzymają Państwo wiadomość e-mail potwierdzającą przesłanie formularza do naszej bazy. Będzie to oznaczało, że pierwszy etap rejestracji przebiegł prawidłowo. Następnie, w przeciągu jednego dnia roboczego przesłana zostanie do Państwa wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi opłat. Po otrzymaniu takiej wiadomości i kliknięciu na link nastąpi aktywacja zgłoszenia. Po aktywacji prosimy o dokonanie odpowiednich opłat. Dopiero odnotowanie przez nas wpłaty umożliwia akceptację zgłoszenia i tym samym stanowi potwierdzenie Państwa udziału w Zlocie Plejad.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa zgłoszenia, a tym samym zwolnienia numeru startowego oraz zarezerwowanych noclegów w sytuacji, kiedy po upłynięciu terminu płatności (5 dni od momentu, kiedy wyślemy wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym) nie zarejestrujemy wpływu płatności.

Etapy zgłoszeń na Zlot Plejad (aktualnie trwający etap został oznaczony czcionką pogrubioną):

1. Od 1 kwietnia od godziny 12:00 do 8 kwietnia do godziny 12:00. Na tym etapie dopuszczone są do rejestracji samochody Subaru:

  1. zakupione w autoryzowanej sieci dealerskiej w Polsce, młodsze niż trzy lata*,
  2. zakupione w autoryzowanej sieci dealerskiej w Polsce, starsze niż trzy lata**, które uczestniczyły w jednym z trzech poprzednich zlotów.

2. Od 8 kwietnia od godziny 12:00 do 15 kwietnia do godziny 12:00. Na tym etapie dopuszczone są do rejestracji samochody Subaru:

  1. określone w pierwszym etapie,
  2. zakupione w autoryzowanej sieci dealerskiej w Polsce, starsze niż trzy lata**, które nie uczestniczyły w żadnym z trzech poprzednich zlotów.

3. Od 15 kwietnia od godziny 12:00 do 2 maja do godziny 12:00. Na tym etapie dopuszczone są do rejestracji samochody Subaru:

  1. określone w dwóch powyższych etapach,
  2. zakupione poza autoryzowaną siecią dealerską w Polsce, starsze niż trzy lata**.

Osoby zameldowane na stałe za granicą i będące właścicielami samochodów na zagranicznych numerach chcące uczestniczyć w zlocie prosimy o indywidualny kontakt mailowy na adres zlot@subaru.pl.

* Samochody, których data pierwszej rejestracji przypada na 1 kwietnia 2016r. lub później.
** Samochody, których data pierwszej rejestracji przypada przed 1 kwietnia 2016r.

VIN

Prosimy o przemyślane wpisywanie numerów VIN do formularza, gdyż późniejsze zmiany samochodu nie będą możliwe poza wyjątkowymi sytuacjami rozpatrywanymi indywidualnie przez organizatora.
 

W przypadku wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem zlot@subaru.pl