Subaru
XV Zlot Plejad
XV Zlot Plejad
Ładuję
Zamknij

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy i niniejszym uruchamiamy formularz zgłoszeniowy na tegoroczny XV Zlot, który odbędzie się na terenie województwa śląskiego.

Śląsk to nie tylko węgiel. Do zaoferowania ma o wiele więcej. Jest to region niezwykle bogaty w zabytki. Nie brak również na Śląsku ciekawostek turystycznych i rezerwatów przyrody.

Mamy nadzieję, że liczne atrakcje, które dla Państwa przygotowaliśmy sprawią, że będzie to niezapomniany plejadowy weekend. Zlot tradycyjnie rozpocznie się w Boże Ciało, które w tym roku wypada 31 maja i zakończy się w sobotni wieczór podczas imprezy finałowej.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy cztery znane już rodzaje tras:

 • Turystyczno – Szosowa, wiodąca niemal w całości drogami asfaltowymi, przeznaczona jest dla osób, które najbardziej cenią sobie turystyczne aspekty Zlotu Plejad. Nastawiona głównie na zwiedzanie regionu i mnogie atrakcje dodatkowe nie jest jednak pozbawiona prób sportowych wykonywanych samochodem by każdy turysta mógł choć przez chwilę poczuć się sportowcem. Jeżeli zatem niekoniecznie nastawiają się Państwo na intensywne sportowe emocje lecz po prostu na spokojne i bardzo ciekawe spędzenie długiego weekendu z rodziną sugerujemy wybór tej właśnie trasy.
 • Turystyczno – Terenowa to kolejna trasa przygotowana z naciskiem na aspekty turystyczne, z tym że w dużej mierze prowadzi drogami nieutwardzonymi. To, oraz fakt, że zostanie ona dodatkowo urozmaicona kilkoma próbami offroadowymi eliminuje możliwość zapisania się na nią właścicieli innych samochodów niż Subaru XV, Subaru Forester czy Subaru Outback.
 • Terenowa to kwintesencja tego, co offroadowcy lubią najbardziej. Grząskie drogi, strome podjazdy, rwąca rzeka, świadczą dobitnie o jej charakterze. Jest przewidziana głównie dla samochodów Subaru Forester.
 • Szosowa to trasa dla osób, które chcą poczuć emocje najbliższe tym z prawdziwych odcinków rajdowych. Tutaj nie ma miejsca na błędy techniczne. O zwycięstwie mogą zdecydować nawet ułamki sekund.

Zlot nie jest jednak imprezą typowo sportową w związku z tym ani na trasie terenowej ani na szosowej nie zabraknie zwiedzania, pozasamochodowych prób zręcznościowych czy innych ciekawych zadań.

Nie pozostaje nic innego jak tylko wybór preferowanej trasy, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i oczekiwanie na nadejście weekendu, który mamy nadzieję na długo Państwo zapamiętają.

Apacze

Chcesz wziąć udział w Plejadach, ale nie możesz zdecydować się którą wybrać trasę? Masz małe dzieci i boisz się, że całodzienna rywalizacja będzie dla nich zbyt męcząca? Specjalnie dla Was stworzyliśmy kategorię - Apacz.

Zostając Apaczem masz możliwość obserwowania uczestników podczas rywalizacji na poszczególnych trasach. Dzięki specjalnie przygotowanej mapce dotrzesz bez problemu do miejsc, w których rozgrywane będą próby sportowe i sprawnościowe. Znajdziesz na niej również atrakcje turystyczne dostępne dla "aktywnych" uczestników Zlotu, które możesz zwiedzić we własnym zakresie. Będąc Apaczem możesz także wziąć udział w konkursie fotograficznym. Ponadto otrzymujesz apaczową wyprawkę zlotową, zawierającą m.in. plejadową koszulkę, znaczek Subaru Badge of Ownership z logo Zlotu, drobne upominki oraz identyfikator uprawniający do uczestnictwa w finałowej imprezie wieczornej. Wyprawka nie zawiera natomiast Gadżetu Niespodzianki, którą otrzymują jedynie startujące załogi. Z uwagi na dużą ilość uczestników Zlotu Apacze muszą także sami zatroszczyć się o prowiant i zakwaterowanie.

Jeśli odpowiada Ci udział w Zlocie Plejad w takiej formie, i chcesz choć trochę wczuć się w plejadową atmosferę, zapisz się już dziś poprzez specjalny formularz apaczowy.

Imprezowicze

Jeśli brak urlopu lub inne obiektywne przyczyny nie pozwalają Ci na wzięcie udziału w Zlocie, a mimo wszystko pragniesz poczuć choć odrobinę plejadową atmosferę i spędzić wieczór w gronie "subarowych" przyjaciół, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nową kategorię - Imprezowicz.

Rejestrując się poprzez specjalny formularz masz możliwość wzięcia udziału w finałowej imprezie kończącej Zlot Plejad. Musisz jedynie posiadać samochód marki Subaru lub "list polecający" od uczestnika jednej z tras Zlotu. Oprócz udziału w imprezie otrzymasz pamiątkową koszulkę plejadową i znaczek znaczek Subaru Badge of Ownership z logo Zlotu.

Jeśli odpowiada Ci udział w Zlocie Plejad w takiej formie, i chcesz choć trochę wczuć się w plejadową atmosferę, zapisz się już dziś poprzez specjalny formularz imprezowy.

Do zobaczenia!Zlot Plejad

Poniższe działania odbywają się w Bazie Zlotu (Villa Verde Congress & SPA - Zawiercie).

Czwartek, 31 maja:

 • 10:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru - przyjazd uczestników, odbiór numerów startowych, wydawanie wyprawek, zakwaterowanie
 • 10:30 rozpoczęcie badania technicznego samochodów
 • 19:00 zamknięcie Biura Zlotu
 • 19:30 zakończenie badania technicznego samochodów
 • 20:00 szkolenie dla pilotów
 • ok. 21:00 publikacja listy startowej

Piątek, 1 czerwca:

 • 8:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru
 • 8:00 start pierwszej załogi (Villa Verde Congress & SPA – Zawiercie)
 • ok. 17:00 pierwsza załoga na mecie
 • 20:00 zamknięcie Biura Zlotu
 • ok. 21:00 publikacja listy startowej drugiego dnia

Sobota, 2 czerwca:

 • 8:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru
 • 8:00 start pierwszej załogi (Villa Verde Congress & SPA - Zawiercie)
 • ok. 15:00 pierwsza załoga na mecie
 • 18:00 zamknięcie Biura Zlotu
 • 19:00 rozpoczęcie części wieczornej Zlotu - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, dyskoteka

Niedziela, 3 czerwca:

 • wymeldowanie z hoteluBazą Zlotu będzie hotel Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu.

Hotel Villa Verde

Znakomity obiekt wyważa koncepcję Hotelu idealnego dla Biznesu, resortu wymarzonego na wypoczynek Rodzinny i areną wyjątkowych Wydarzeń.

Hotel posiada 166 nowoczesnych pokoi, 2 restauracje serwujące doskonałą kuchnię, przytulną kawiarnię, niezwykle klimatyczny, przeszklony Ogród Zimowy oraz biznesowy lobby bar i całoroczną Chatę Grillową.

Ekskluzywne Centrum SPA & Wellness wraz z Parkiem Wodnym i nowoczesnym kompleksem saun. Zróżnicowane tereny rekreacyjne, otaczające lasy i turystyczny Raj sprawia, że Villa Verde jest magnesem przyciągającym Gości z całego Świata.

Pozostałe hotele:

Hotel Ostaniec

Hotel Ostaniec*** znajduje się w samym sercu zjawiskowej i ujmującej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wśród niezapomnianych widoków białych, wapiennych skał, kontrastujących z sosnowym lasem i zielenią jałowców, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, u stóp majestatycznej Góry Zborów – rezerwatu przyrody, który stanowi mekkę dla grotołazów i wspinaczy.

Proponujemy swoim Gościom uprawianie różnych form turystyki i rekreacji, zarówno latem jak i zimą.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje hotelowe - łącznie 114 miejsc noclegowych.

W naszej nowej ofercie hotelowej znajduje się:

 • 38 pokoi 2-osobowych,
 • 9 pokoi studio (dwupokojowych),
 • 1 apartament,
 • 1 pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Uwaga! Zameldowanie od godz. 14:00, śniadania od godz. 06:30

Hotel w przypadkach losowych (awaria) zastrzega sobie prawo zmiany zarezerwowanego pokoju na inny, o takim samym standardzie. W miarę możliwości pokoje dla uczestników Zlotu będą udostępniane wcześniej.

Hotel Zawiercie

Hotel Zawiercie Business & Leisure to wysokiej klasy obiekt biznesowo-szkoleniowy, a także hotel spa znajdujący się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Zawiercie.

Bliska odległość od międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, dworca PKP, PKS oraz tras szybkiego ruchu gwarantuje dogodną lokalizację dla osób podróżujących służbowo i turystycznie. Jeśli zatem na Państwa drodze znajduje się Jura, Śląsk lub Małopolska – Hotel Zawiercie będzie idealnym punktem, by wypocząć i doskonale zjeść.

Poza klientami indywidulanymi pragniemy gościć również firmy oraz instytucje, poszukujące profesjonalnego zaplecza do organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych zapewniając przy tym doskonały relaks, pełnię odprężenia i wyciszenia.

Uwaga! Zameldowanie od godz. 14:00, śniadania od godz. 06:30

Hotel w przypadkach losowych (awaria) zastrzega sobie prawo zmiany zarezerwowanego pokoju na inny, o takim samym standardzie. W miarę możliwości pokoje dla uczestników Zlotu będą udostępniane wcześniej.

Hotel Orle Gniazdo

Ośrodek zawdzięcza swoją nazwę położeniu w sąsiedztwie tzw. Orlich Gniazd, czyli średniowiecznych zamków i warowni. Obiekt otoczony jest lasami o unikatowej florze i faunie, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu. Lokalizacja obiektu pozwala gościom na łatwy dostęp do najatrakcyjniejszych miejsc na Jurze. Przepiękne okolice zachęcają do uprawiania aktywnych form turystyki.

Na terenie hotelu znajdują się:

 • dwa korty tenisowe z oświetleniem,
 • basen zewnętrzny,
 • dwutorowa kręgielnia hotelowa,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • grota solna,
 • jacuzzi 6-osobowe,
 • sauny wewnętrzne oraz zewnętrzne,
 • balia japońska,
 • boisko do piłki plażowej,
 • wypożyczalnia rowerów
 • plenerowa chata grillowa otoczona dostojnymi kasztanowcami.

Ośrodek Wypoczynkowy Orle Gniazdo został tak zaprojektowany aby zapewnić Państwu wysoki standard wypoczynku. Ogromnym atutem jest niepowtarzalny widok jaki rozciąga się z pokoi hotelowych na wspaniałą przyrodę Jury (skała Wilcza i skała Apteka, Góra Zborów). To jedyne miejsce na Jurze, które zapewnia takie widoki bez wychodzenia z pokoju.

Uwaga! Zameldowanie od godz. 14:00, śniadania od godz. 06:30

Hotel w przypadkach losowych (awaria) zastrzega sobie prawo zmiany zarezerwowanego pokoju na inny, o takim samym standardzie. W miarę możliwości pokoje dla uczestników Zlotu będą udostępniane wcześniej.Partner Główny Zlotu
Keratronik
Strategiczny Partner Medialny
Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne
Patronat
Śląska Organizacja Turystyczna
Patronat Medialny
LOGO
Partner Technologiczny
SMS API
ENEOS
BG Poland
Fleet
Garmin
Pirelli
Ricoh
Szkoła Jazdy Subaru
Magazyn WRC
WARTA
Auto Motor i Sport
Kenwood
Elco Exim
JVC
EMG Poland
Maxi-Cosi
Quinny
Autoturystyka
Auto Plus Radio i TV

 

 

 

Filmy

XV Zlot Plejad
XV Zlot Plejad - trailer
XV Zlot Plejad – dzień pierwszy

XV Zlot Plejad – dzień drugi
XV Zlot Plejad – dzień trzeci
XV Zlot Plejad – Trasa Szosowa

XV Zlot Plejad – Trasa Szosowo-Turystyczna
XV Zlot Plejad – Trasa Terenowa
XV Zlot Plejad – Trasa Terenowo-Turystyczna

Galerie zdjęć

M. Kaliszka
Horizont
NBITrasa szosowa - klasyfikacja generalna
Trasa szosowa - klasyfikacja wolnossąca
Trasa szosowa - klasyfikacja outlaw
Trasa szosowa - klasyfikacja kobieca
Trasa terenowa - klasyfikacja generalna
Trasa terenowa - klasyfikacja kobieca
Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja generalna
Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja kobieca
Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja sportowiec
Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja krajoznawca
Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja generalna
Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja kobieca
Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja sportowiec
Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja krajoznawca
Najlepsza załoga - Apacz
Konkurs fotograficzny
Trasa szosowa - klasyfikacja generalna

Miejsce Numer Wynik
1 137 88,00%
2 125 87,58%
3 116 85,26%
4 120 83,59%
5 107 82,42%
6 132 82,14%
7 117 81,12%
9 130 80,79%
10 141 79,78%
11 115 79,38%
8 110 81,09%
13 146 78,35%
14 105 78,27%
12 113 79,18%
15 126 77,52%
16 136 77,32%
17 149 77,21%
18 139 76,05%
19 103 76,00%
20 128 72,93%
21 140 72,86%
22 121 72,79%
23 109 72,16%
24 123 72,05%
25 111 71,27%
26 147 70,41%
27 102 69,25%
28 104 68,71%
29 106 66,64%
30 100 66,62%
31 143 64,41%
32 127 63,54%
33 142 57,23%
34 101 51,87%Trasa szosowa - klasyfikacja wolnossąca

Miejsce Numer Wynik
1 107 82,42%
2 132 82,14%
3 117 81,12%
4 110 81,09%
5 113 79,18%
6 126 77,52%
7 136 77,32%
8 128 72,93%
9 147 70,41%
10 106 66,64%
11 143 64,41%
12 127 63,54%
13 142 57,23%
14 101 51,87%Trasa szosowa - klasyfikacja outlaw

Miejsce Numer Wynik
1 133 93,83%
2 108 91,74%
3 135 90,66%
4 129 89,56%
5 122 89,02%
6 134 88,23%
7 148 88,10%
8 145 87,95%
9 124 87,08%
10 131 85,70%
11 138 83,92%
12 144 82,73%
13 119 79,04%
14 114 78,65%
15 112 71,92%Trasa szosowa - klasyfikacja kobieca

Miejsce Numer Wynik
1 127 63,54%Trasa terenowa - klasyfikacja generalna

Miejsce Numer Wynik
1 215 96,99%
2 221 96,78%
3 202 95,17%
4 232 95,04%
5 210 94,05%
6 200 93,60%
7 209 93,45%
8 205 91,18%
9 211 90,06%
10 223 87,99%
11 212 87,99%
12 216 87,54%
13 203 86,60%
14 230 85,99%
15 225 84,14%
16 208 83,44%
17 249 82,32%
18 218 82,21%
19 234 81,66%
20 219 81,42%
21 228 81,09%
22 220 80,40%
23 240 80,35%
24 231 80,01%
25 217 79,64%
26 229 79,59%
27 242 78,87%
28 214 78,11%
29 222 76,67%
30 237 75,56%
31 206 72,39%
31 224 72,39%
33 207 71,99%
34 236 69,08%
35 235 65,19%
36 213 44,78%
37 227 41,00%
38 238 39,16%Trasa terenowa - klasyfikacja kobieca

Miejsce Numer Wynik
1 230 85,99%
2 218 82,21%
3 229 79,59%
4 214 78,11%Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja generalna

Miejsce Numer Wynik
1 310 93,32%
2 397 92,92%
3 373 92,40%
4 364 91,43%
5 377 91,38%
6 338 91,22%
7 316 90,51%
8 347 90,44%
9 383 90,33%
10 344 89,67%
11 305 88,78%
13 348 88,53%
14 388 88,50%
15 385 88,19%
16 378 88,12%
17 395 87,22%
18 376 86,95%
19 321 86,67%
20 327 86,15%
21 367 85,56%
22 340 85,54%
23 384 85,31%
24 374 85,13%
25 382 85,11%
12 326 88,77%
26 318 84,46%
27 322 84,37%
28 392 84,32%
29 359 84,08%
30 371 83,99%
31 334 83,88%
32 361 83,77%
33 386 83,36%
34 300 82,37%
35 302 81,94%
36 352 81,79%
37 375 81,43%
38 366 81,08%
39 394 80,98%
40 325 80,94%
41 380 80,58%
42 333 80,42%
43 330 80,41%
44 301 80,38%
45 341 80,18%
46 355 80,08%
47 356 80,01%
48 332 79,87%
49 391 79,15%
50 349 79,01%
51 379 78,89%
52 339 78,87%
53 346 78,78%
54 398 78,67%
55 396 78,40%
56 304 77,76%
57 306 77,23%
58 323 77,23%
59 351 77,20%
60 315 77,05%
61 313 76,91%
62 308 76,82%
63 319 76,81%
64 331 76,64%
65 381 76,63%
66 393 76,56%
67 363 76,55%
68 369 76,27%
69 335 76,11%
70 345 75,95%
71 307 75,88%
72 365 75,66%
73 329 74,91%
74 320 74,38%
75 353 74,36%
76 358 74,01%
77 357 73,75%
78 337 73,72%
79 390 73,66%
80 317 73,61%
81 336 72,35%
82 324 71,92%
83 350 71,73%
84 328 69,98%
85 311 69,97%
86 372 69,65%
87 314 68,26%
88 368 67,86%
89 343 67,54%
90 362 67,43%
91 312 67,36%
92 387 66,95%
93 303 58,00%
94 370 56,33%
95 342 43,79%
96 389 43,31%
97 309 42,56%
98 354 40,88%Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja kobieca

Miejsce Numer Wynik
1 321 86,67%
2 302 81,94%
3 330 80,41%
4 355 80,08%
5 308 76,82%
6 320 74,38%
7 337 73,72%
8 372 69,65%
9 370 56,33%Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja sportowiec

Miejsce Numer Wynik
1 377 97,59%
2 383 95,87%
3 392 95,30%
4 364 95,03%
5 344 93,24%
6 380 92,74%
7 374 92,31%
8 376 92,29%
9 384 91,13%
10 395 90,85%
11 382 90,14%
12 351 89,87%
13 347 89,41%
14 387 89,12%
15 397 88,45%
16 389 88,15%
17 388 88,11%
18 373 87,24%
19 345 87,12%
20 338 86,28%
21 339 85,57%
22 327 85,50%
23 396 85,34%
24 305 85,30%
25 326 84,54%
26 378 83,40%
27 318 83,34%
28 340 83,15%
29 349 82,04%
30 325 81,90%
31 331 81,43%
32 333 81,40%
33 386 81,34%
34 391 79,98%
35 321 79,68%
36 315 79,28%
37 300 79,21%
37 316 79,21%
39 302 78,45%
40 301 78,40%
41 341 78,08%
42 398 76,84%
43 363 76,10%
44 352 75,62%
45 369 74,68%
46 306 74,57%
47 310 74,32%
48 365 73,03%
49 394 72,97%
50 366 72,77%
51 368 72,65%
52 335 72,47%
53 375 72,43%
54 359 72,31%
55 313 72,29%
56 371 71,90%
57 362 71,17%
58 350 70,93%
59 304 70,92%
60 381 70,86%
61 322 70,25%
62 332 70,23%
63 353 69,35%
64 334 69,24%
65 393 69,09%
66 385 69,01%
67 346 68,97%
68 330 68,72%
69 311 68,43%
70 348 67,92%
71 307 67,83%
72 323 67,53%
73 361 66,56%
74 317 66,30%
75 356 63,89%
76 324 63,46%
77 355 62,83%
78 342 61,04%
79 367 60,81%
80 358 59,87%
81 319 59,82%
82 390 57,41%
83 379 56,90%
84 329 55,96%
85 328 55,88%
86 308 55,68%
87 337 55,64%
88 336 55,09%
89 312 54,68%
90 314 53,56%
91 320 52,61%
92 357 51,58%
93 370 50,08%
94 303 50,00%
94 309 50,00%
94 343 50,00%
94 354 50,00%
94 372 50,00%Trasa turystyczno-szosowa - klasyfikacja krajoznawca

Miejsce Numer Wynik
1 310 98,07%
2 397 94,04%
3 348 93,68%
3 373 93,68%
5 316 93,33%
6 385 92,98%
7 338 92,46%
8 367 91,75%
9 347 90,70%
10 364 90,53%
11 377 89,82%
13 305 89,65%
14 378 89,30%
15 383 88,95%
16 344 88,77%
17 388 88,60%
18 321 88,42%
19 361 88,07%
20 322 87,89%
21 334 87,54%
22 359 87,02%
22 371 87,02%
24 327 86,32%
24 395 86,32%
26 340 86,14%
27 376 85,61%
28 318 84,74%
11 326 89,82%
29 379 84,39%
29 355 84,39%
31 356 84,04%
32 382 83,86%
32 384 83,86%
32 386 83,86%
35 375 83,68%
36 330 83,33%
36 352 83,33%
36 374 83,33%
39 300 83,16%
40 366 83,16%
41 394 82,98%
42 302 82,81%
43 332 82,28%
44 308 82,11%
45 392 81,58%
46 346 81,23%
47 319 81,05%
48 301 80,88%
49 325 80,70%
49 341 80,70%
51 333 80,18%
52 320 79,82%
53 323 79,65%
53 329 79,65%
55 304 79,47%
56 357 79,30%
57 398 79,12%
58 391 78,95%
59 393 78,42%
60 337 78,25%
60 349 78,25%
62 313 78,07%
62 381 78,07%
64 307 77,89%
65 306 77,89%
66 390 77,72%
67 380 77,54%
67 358 77,54%
69 339 77,19%
70 335 77,02%
71 363 76,67%
71 336 76,67%
71 369 76,67%
71 396 76,67%
75 315 76,49%
76 365 76,32%
77 353 75,61%
78 317 75,44%
78 331 75,44%
80 372 74,56%
81 351 74,04%
81 324 74,04%
83 328 73,51%
84 345 73,16%
85 314 71,93%
85 343 71,93%
85 350 71,93%
88 312 70,53%
89 311 70,35%
90 368 66,67%
91 362 66,49%
92 387 61,40%
93 303 60,00%
94 370 57,89%
95 309 40,70%
96 342 39,47%
97 354 38,60%
98 389 32,11%Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja generalna

Miejsce Numer Wynik
1 474 98,03%
2 465 98,01%
3 420 97,81%
4 416 97,22%
5 448 96,77%
6 467 96,55%
7 473 96,07%
8 404 95,51%
9 413 95,32%
10 499 94,59%
11 409 94,25%
12 414 92,98%
13 440 92,90%
14 402 92,05%
15 430 91,81%
16 469 91,67%
17 428 91,41%
18 412 91,39%
19 485 91,29%
20 445 91,18%
21 429 90,96%
22 400 90,53%
23 423 90,31%
24 454 90,22%
25 484 90,10%
26 410 90,02%
27 408 89,89%
28 418 89,81%
29 472 89,36%
30 411 89,34%
31 444 89,30%
32 476 88,91%
33 462 88,80%
34 419 88,62%
35 415 88,57%
36 422 88,49%
37 425 88,34%
38 475 88,17%
39 426 88,03%
40 449 87,95%
41 466 87,89%
42 457 87,56%
43 432 87,55%
44 463 87,44%
45 434 87,42%
46 447 87,40%
47 417 87,34%
48 436 87,31%
49 439 87,15%
50 450 87,03%
51 441 86,98%
52 489 86,80%
53 456 86,78%
54 490 86,24%
55 421 85,98%
56 480 85,93%
56 488 85,93%
58 427 85,85%
59 442 85,51%
60 406 85,48%
61 446 85,37%
62 405 84,94%
63 459 84,84%
64 435 84,67%
65 438 84,34%
66 452 83,93%
67 451 83,75%
68 464 83,50%
69 407 83,49%
70 487 83,27%
71 401 83,00%
72 482 82,62%
73 433 82,25%
74 492 80,65%
75 437 80,00%
76 460 77,81%
76 461 77,81%
78 470 76,31%
79 453 75,62%
79 477 75,62%
79 478 75,62%
82 483 75,00%
83 424 74,28%
84 403 69,19%
85 491 62,50%
86 486 60,94%
87 443 50,00%
88 471 24,84%Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja kobieca

Miejsce Numer Wynik
1 428 91,41%
2 410 90,02%
3 422 88,49%
4 456 86,78%
5 446 85,37%Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja sportowiec

Miejsce Numer Wynik
1 420 100,00%
2 476 98,75%
3 419 98,52%
4 433 98,44%
5 422 98,11%
6 415 97,61%
7 423 97,59%
8 413 97,51%
9 404 97,43%
10 410 97,37%
11 411 97,26%
12 409 96,89%
13 427 96,58%
14 426 96,54%
15 407 96,00%
16 418 95,92%
17 454 95,83%
18 444 95,69%
19 414 95,55%
20 462 95,49%
21 442 95,45%
22 402 95,37%
23 406 95,34%
24 487 95,27%
25 439 95,10%
26 416 95,09%
27 499 95,08%
28 446 94,99%
28 457 94,99%
30 432 94,95%
31 465 94,83%
32 408 94,73%
33 412 94,63%
34 440 94,58%
35 447 94,46%
36 401 94,38%
37 448 94,33%
38 417 94,27%
39 474 94,17%
40 436 94,15%
41 475 94,12%
42 449 94,11%
43 434 93,78%
44 467 93,59%
45 485 93,58%
46 405 93,56%
47 473 93,48%
48 450 93,22%
49 435 92,67%
49 469 92,67%
51 489 92,44%
52 456 92,38%
53 430 92,38%
54 441 92,34%
55 403 92,09%
56 428 91,78%
57 438 90,81%
58 490 90,59%
59 484 90,32%
60 466 90,26%
61 452 90,19%
62 421 89,72%
63 400 89,57%
63 425 89,57%
63 429 89,57%
63 445 89,57%
63 451 89,57%
63 459 89,57%
63 470 89,57%
63 480 89,57%
63 483 89,57%
63 488 89,57%
73 472 76,92%
74 437 69,79%
74 453 69,79%
74 460 69,79%
74 461 69,79%
74 463 69,79%
74 464 69,79%
74 477 69,79%
74 478 69,79%
74 482 69,79%
74 491 69,79%
74 492 69,79%
85 424 50,00%
85 443 50,00%
85 471 50,00%
85 486 50,00%Trasa turystyczno-terenowa - klasyfikacja krajoznawca

Miejsce Numer Wynik
1 474 99,69%
2 465 99,38%
3 416 98,13%
4 448 97,81%
4 467 97,81%
6 473 97,19%
7 420 96,88%
8 463 95,00%
9 404 94,69%
9 472 94,69%
11 413 94,38%
11 499 94,38%
13 409 93,13%
14 440 92,19%
15 414 91,88%
15 445 91,88%
17 429 91,56%
17 430 91,56%
19 428 91,25%
19 469 91,25%
21 400 90,94%
22 402 90,63%
23 485 90,31%
24 412 90,00%
24 484 90,00%
26 464 89,38%
27 482 88,13%
28 408 87,81%
28 425 87,81%
28 454 87,81%
31 418 87,19%
31 423 87,19%
33 410 86,88%
33 466 86,88%
35 444 86,56%
36 411 85,94%
36 462 85,94%
38 475 85,63%
39 449 85,31%
39 492 85,31%
41 415 84,69%
41 424 84,69%
41 434 84,69%
41 441 84,69%
41 476 84,69%
46 417 84,38%
46 419 84,38%
46 421 84,38%
46 422 84,38%
46 426 84,38%
46 432 84,38%
46 436 84,38%
46 437 84,38%
46 447 84,38%
46 450 84,38%
46 456 84,38%
46 457 84,38%
46 480 84,38%
46 488 84,38%
46 489 84,38%
46 490 84,38%
62 439 83,75%
63 459 82,81%
64 438 81,56%
65 405 81,25%
65 406 81,25%
65 427 81,25%
65 435 81,25%
65 442 81,25%
65 446 81,25%
65 451 81,25%
65 452 81,25%
65 460 81,25%
65 461 81,25%
75 401 78,13%
75 407 78,13%
75 453 78,13%
75 477 78,13%
75 478 78,13%
75 487 78,13%
81 433 75,31%
82 470 70,63%
83 483 68,75%
84 486 65,63%
85 403 59,38%
85 491 59,38%
87 443 50,00%
88 471 14,06%Najlepsza załoga – Apacz

Monika Szyda, Ryszard Jaśkiewicz


Konkurs fotograficzny

Kategoria Krajobrazy

Krajobrazy: Miejsce 1
Justyna Ameljan-Kowalska, załoga 209
Krajobrazy: Miejsce 1 - Justyna Ameljan-Kowalska, załoga 209
Krajobrazy: Miejsce 2
Paweł Ptak, załoga 423
Krajobrazy: Miejsce 2 - Paweł Ptak, załoga 423
Krajobrazy: Miejsce 3
Tomasz Książek, załoga 305
Krajobrazy: Miejsce 3 - Tomasz Książek, załoga 305


Kategoria Zabytki

Zabytki: Miejsce 1
Justyna Ameljan-Kowalska, załoga 209
Zabytki: Miejsce 1 - Justyna Ameljan-Kowalska, załoga 209
Zabytki: Miejsce 2
Cezary Czapiewski, załoga 202
Zabytki: Miejsce 2 - Cezary Czapiewski, załoga 202
Zabytki: Miejsce 3
Marzenna Kaczorowska, załoga 353
Zabytki: Miejsce 3 - Marzenna Kaczorowska, załoga 353


Kategoria Zlot

Zlot: Miejsce 1
Patryk Wszelaki, załoga 442
Zlot: Miejsce 1 - Patryk Wszelaki, załoga 442
Zlot: Miejsce 2
Michał Bielejewski, załoga 300
Zlot: Miejsce 2 - Michał Bielejewski, załoga 300
Zlot: Miejsce 3
Justyna Ameljan-Kowalska, załoga 209
Zlot: Miejsce 3 - Justyna Ameljan-Kowalska, załoga 209


Kategoria Ludzie

Ludzie: Miejsce 1
Tomasz Kępiński, załoga 317
Ludzie: Miejsce 1 - Tomasz Kępiński, załoga 317
Ludzie: Miejsce 2
Izabela Deredas, załoga 129
Ludzie: Miejsce 2 - Izabela Deredas, załoga 129
Ludzie: Miejsce 3
Przemysław Wąsik, załoga 134
Ludzie: Miejsce 3 - Przemysław Wąsik, załoga 134


Nagroda publiczności

Nagroda publiczności: Krajobrazy
Paweł Ptak (TUR-T 423)
Nagroda publiczności: Krajobrazy - Paweł Ptak (TUR-T 423)
Nagroda publiczności: Ludzie
Przemysław Wąsik (SZO 134)
Nagroda publiczności: Ludzie - Przemysław Wąsik (SZO 134)
Nagroda publiczności: Zabytki
Klaudia Żenicka Papaj (TER 248)
Nagroda publiczności: Zabytki - Klaudia Żenicka Papaj (TER 248)
Nagroda publiczności: Zlot
Andrzej Barańczyk (TUR-T 419)
Nagroda publiczności: Zlot - Andrzej Barańczyk (TUR-T 419)Subaru Import Polska sp. z o.o.

ul. Josepha Conrada 51
31-357 Kraków
tel. 12 687 43 40 (godz. 10:00 – 15:00)

e-mail: zlot@subaru.plRozmiarówka męska - osoba dorosła
  XS S M L XL XXL XXXL
Obwód koszulki 94 100 106 112 118 124 130
Długość środkiem tyłu 62 64,5 67 69,5 72 74,5 77
Długość rękawa 16,5 18 19,5 21 22,5 24 25,5


Rozmiarówka damska - osoba dorosła
  XS S M L XL XXL
Obwód koszulki 86 90 94 98 102 106
Długość środkiem tyłu 51 54 57 60 63 66
Długość rękawa 18,5 19,5 20,5 21,5 22,5 23,5


Rozmiarówka - dzieci
  104 110 116 122 128 134 140 146
Obwód koszulki 63 67 71 75 79 83 87 91
Długość środkiem tyłu 38,5 40,5 42,5 44,5 46,5 48,5 50,5 52,5
Długość rękawa 11 11,5 12 12,5 13 13,5 14 14,5Powrót do góry
XV Zlot Plejad