Subaru
XV Zlot Plejad
XV Zlot Plejad
Ładuję
Zamknij

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy i niniejszym uruchamiamy formularz zgłoszeniowy na tegoroczny XV Zlot, który odbędzie się na terenie województwa śląskiego.

Śląsk to nie tylko węgiel. Do zaoferowania ma o wiele więcej. Jest to region niezwykle bogaty w zabytki. Nie brak również na Śląsku ciekawostek turystycznych i rezerwatów przyrody.

Mamy nadzieję, że liczne atrakcje, które dla Państwa przygotowaliśmy sprawią, że będzie to niezapomniany plejadowy weekend. Zlot tradycyjnie rozpocznie się w Boże Ciało, które w tym roku wypada 31 maja i zakończy się w sobotni wieczór podczas imprezy finałowej.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy cztery znane już rodzaje tras:

 • Turystyczno – Szosowa, wiodąca niemal w całości drogami asfaltowymi, przeznaczona jest dla osób, które najbardziej cenią sobie turystyczne aspekty Zlotu Plejad. Nastawiona głównie na zwiedzanie regionu i mnogie atrakcje dodatkowe nie jest jednak pozbawiona prób sportowych wykonywanych samochodem by każdy turysta mógł choć przez chwilę poczuć się sportowcem. Jeżeli zatem niekoniecznie nastawiają się Państwo na intensywne sportowe emocje lecz po prostu na spokojne i bardzo ciekawe spędzenie długiego weekendu z rodziną sugerujemy wybór tej właśnie trasy.
 • Turystyczno – Terenowa to kolejna trasa przygotowana z naciskiem na aspekty turystyczne, z tym że w dużej mierze prowadzi drogami nieutwardzonymi. To, oraz fakt, że zostanie ona dodatkowo urozmaicona kilkoma próbami offroadowymi eliminuje możliwość zapisania się na nią właścicieli innych samochodów niż Subaru XV, Subaru Forester czy Subaru Outback.
 • Terenowa to kwintesencja tego, co offroadowcy lubią najbardziej. Grząskie drogi, strome podjazdy, rwąca rzeka, świadczą dobitnie o jej charakterze. Jest przewidziana głównie dla samochodów Subaru Forester.
 • Szosowa to trasa dla osób, które chcą poczuć emocje najbliższe tym z prawdziwych odcinków rajdowych. Tutaj nie ma miejsca na błędy techniczne. O zwycięstwie mogą zdecydować nawet ułamki sekund.

Zlot nie jest jednak imprezą typowo sportową w związku z tym ani na trasie terenowej ani na szosowej nie zabraknie zwiedzania, pozasamochodowych prób zręcznościowych czy innych ciekawych zadań.

Nie pozostaje nic innego jak tylko wybór preferowanej trasy, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i oczekiwanie na nadejście weekendu, który mamy nadzieję na długo Państwo zapamiętają.

Apacze

Chcesz wziąć udział w Plejadach, ale nie możesz zdecydować się którą wybrać trasę? Masz małe dzieci i boisz się, że całodzienna rywalizacja będzie dla nich zbyt męcząca? Specjalnie dla Was stworzyliśmy kategorię - Apacz.

Zostając Apaczem masz możliwość obserwowania uczestników podczas rywalizacji na poszczególnych trasach. Dzięki specjalnie przygotowanej mapce dotrzesz bez problemu do miejsc, w których rozgrywane będą próby sportowe i sprawnościowe. Znajdziesz na niej również atrakcje turystyczne dostępne dla "aktywnych" uczestników Zlotu, które możesz zwiedzić we własnym zakresie. Będąc Apaczem możesz także wziąć udział w konkursie fotograficznym. Ponadto otrzymujesz apaczową wyprawkę zlotową, zawierającą m.in. plejadową koszulkę, znaczek Subaru Badge of Ownership z logo Zlotu, drobne upominki oraz identyfikator uprawniający do uczestnictwa w finałowej imprezie wieczornej. Wyprawka nie zawiera natomiast Gadżetu Niespodzianki, którą otrzymują jedynie startujące załogi. Z uwagi na dużą ilość uczestników Zlotu Apacze muszą także sami zatroszczyć się o prowiant i zakwaterowanie.

Jeśli odpowiada Ci udział w Zlocie Plejad w takiej formie, i chcesz choć trochę wczuć się w plejadową atmosferę, zapisz się już dziś poprzez specjalny formularz apaczowy.

Imprezowicze

Jeśli brak urlopu lub inne obiektywne przyczyny nie pozwalają Ci na wzięcie udziału w Zlocie, a mimo wszystko pragniesz poczuć choć odrobinę plejadową atmosferę i spędzić wieczór w gronie "subarowych" przyjaciół, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nową kategorię - Imprezowicz.

Rejestrując się poprzez specjalny formularz masz możliwość wzięcia udziału w finałowej imprezie kończącej Zlot Plejad. Musisz jedynie posiadać samochód marki Subaru lub "list polecający" od uczestnika jednej z tras Zlotu. Oprócz udziału w imprezie otrzymasz pamiątkową koszulkę plejadową i znaczek znaczek Subaru Badge of Ownership z logo Zlotu.

Jeśli odpowiada Ci udział w Zlocie Plejad w takiej formie, i chcesz choć trochę wczuć się w plejadową atmosferę, zapisz się już dziś poprzez specjalny formularz imprezowy.

Do zobaczenia!Zlot Plejad

Poniższe działania odbywają się w Bazie Zlotu (Villa Verde Congress & SPA - Zawiercie).

Czwartek, 31 maja:

 • 10:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru - przyjazd uczestników, odbiór numerów startowych, wydawanie wyprawek, zakwaterowanie
 • 10:30 rozpoczęcie badania technicznego samochodów
 • 19:00 zamknięcie Biura Zlotu
 • 19:30 zakończenie badania technicznego samochodów
 • 20:00 szkolenie dla pilotów
 • ok. 21:00 publikacja listy startowej

Piątek, 1 czerwca:

 • 8:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru
 • 8:00 start pierwszej załogi (Villa Verde Congress & SPA – Zawiercie)
 • ok. 17:00 pierwsza załoga na mecie
 • 20:00 zamknięcie Biura Zlotu
 • ok. 21:00 publikacja listy startowej drugiego dnia

Sobota, 2 czerwca:

 • 8:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru
 • 8:00 start pierwszej załogi (Villa Verde Congress & SPA - Zawiercie)
 • ok. 15:00 pierwsza załoga na mecie
 • 18:00 zamknięcie Biura Zlotu
 • 19:00 rozpoczęcie części wieczornej Zlotu - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, dyskoteka

Niedziela, 3 czerwca:

 • wymeldowanie z hoteluBazą Zlotu będzie hotel Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu.

Hotel Villa Verde

Znakomity obiekt wyważa koncepcję Hotelu idealnego dla Biznesu, resortu wymarzonego na wypoczynek Rodzinny i areną wyjątkowych Wydarzeń.

Hotel posiada 166 nowoczesnych pokoi, 2 restauracje serwujące doskonałą kuchnię, przytulną kawiarnię, niezwykle klimatyczny, przeszklony Ogród Zimowy oraz biznesowy lobby bar i całoroczną Chatę Grillową.

Ekskluzywne Centrum SPA & Wellness wraz z Parkiem Wodnym i nowoczesnym kompleksem saun. Zróżnicowane tereny rekreacyjne, otaczające lasy i turystyczny Raj sprawia, że Villa Verde jest magnesem przyciągającym Gości z całego Świata.

Pozostałe hotele:

Hotel Ostaniec

Hotel Ostaniec*** znajduje się w samym sercu zjawiskowej i ujmującej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wśród niezapomnianych widoków białych, wapiennych skał, kontrastujących z sosnowym lasem i zielenią jałowców, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, u stóp majestatycznej Góry Zborów – rezerwatu przyrody, który stanowi mekkę dla grotołazów i wspinaczy.

Proponujemy swoim Gościom uprawianie różnych form turystyki i rekreacji, zarówno latem jak i zimą.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje hotelowe - łącznie 114 miejsc noclegowych.

W naszej nowej ofercie hotelowej znajduje się:

 • 38 pokoi 2-osobowych,
 • 9 pokoi studio (dwupokojowych),
 • 1 apartament,
 • 1 pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Uwaga! Zameldowanie od godz. 14:00, śniadania od godz. 06:30

Hotel w przypadkach losowych (awaria) zastrzega sobie prawo zmiany zarezerwowanego pokoju na inny, o takim samym standardzie. W miarę możliwości pokoje dla uczestników Zlotu będą udostępniane wcześniej.

Hotel Zawiercie

Hotel Zawiercie Business & Leisure to wysokiej klasy obiekt biznesowo-szkoleniowy, a także hotel spa znajdujący się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Zawiercie.

Bliska odległość od międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, dworca PKP, PKS oraz tras szybkiego ruchu gwarantuje dogodną lokalizację dla osób podróżujących służbowo i turystycznie. Jeśli zatem na Państwa drodze znajduje się Jura, Śląsk lub Małopolska – Hotel Zawiercie będzie idealnym punktem, by wypocząć i doskonale zjeść.

Poza klientami indywidulanymi pragniemy gościć również firmy oraz instytucje, poszukujące profesjonalnego zaplecza do organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych zapewniając przy tym doskonały relaks, pełnię odprężenia i wyciszenia.

Uwaga! Zameldowanie od godz. 14:00, śniadania od godz. 06:30

Hotel w przypadkach losowych (awaria) zastrzega sobie prawo zmiany zarezerwowanego pokoju na inny, o takim samym standardzie. W miarę możliwości pokoje dla uczestników Zlotu będą udostępniane wcześniej.

Hotel Orle Gniazdo

Ośrodek zawdzięcza swoją nazwę położeniu w sąsiedztwie tzw. Orlich Gniazd, czyli średniowiecznych zamków i warowni. Obiekt otoczony jest lasami o unikatowej florze i faunie, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu. Lokalizacja obiektu pozwala gościom na łatwy dostęp do najatrakcyjniejszych miejsc na Jurze. Przepiękne okolice zachęcają do uprawiania aktywnych form turystyki.

Na terenie hotelu znajdują się:

 • dwa korty tenisowe z oświetleniem,
 • basen zewnętrzny,
 • dwutorowa kręgielnia hotelowa,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • grota solna,
 • jacuzzi 6-osobowe,
 • sauny wewnętrzne oraz zewnętrzne,
 • balia japońska,
 • boisko do piłki plażowej,
 • wypożyczalnia rowerów
 • plenerowa chata grillowa otoczona dostojnymi kasztanowcami.

Ośrodek Wypoczynkowy Orle Gniazdo został tak zaprojektowany aby zapewnić Państwu wysoki standard wypoczynku. Ogromnym atutem jest niepowtarzalny widok jaki rozciąga się z pokoi hotelowych na wspaniałą przyrodę Jury (skała Wilcza i skała Apteka, Góra Zborów). To jedyne miejsce na Jurze, które zapewnia takie widoki bez wychodzenia z pokoju.

Uwaga! Zameldowanie od godz. 14:00, śniadania od godz. 06:30

Hotel w przypadkach losowych (awaria) zastrzega sobie prawo zmiany zarezerwowanego pokoju na inny, o takim samym standardzie. W miarę możliwości pokoje dla uczestników Zlotu będą udostępniane wcześniej.Partner Główny Zlotu
Keratronik
Strategiczny Partner Medialny
Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne
Patronat
Śląska Organizacja Turystyczna
Patronat Medialny
LOGO
Partner Technologiczny
SMS API
ENEOS
BG Poland
Fleet
Garmin
Pirelli
Ricoh
Szkoła Jazdy Subaru
Magazyn WRC
WARTA
Auto Motor i Sport
Kenwood
Elco Exim
JVC
EMG Poland
Maxi-Cosi
Quinny
Autoturystyka
Auto Plus Radio i TV

 

 

 

Subaru Import Polska sp. z o.o.

ul. Josepha Conrada 51
31-357 Kraków
tel. 12 687 43 40 (godz. 10:00 – 15:00)

e-mail: zlot@subaru.plRozmiarówka męska - osoba dorosła
  XS S M L XL XXL XXXL
Obwód koszulki 94 100 106 112 118 124 130
Długość środkiem tyłu 62 64,5 67 69,5 72 74,5 77
Długość rękawa 16,5 18 19,5 21 22,5 24 25,5


Rozmiarówka damska - osoba dorosła
  XS S M L XL XXL
Obwód koszulki 86 90 94 98 102 106
Długość środkiem tyłu 51 54 57 60 63 66
Długość rękawa 18,5 19,5 20,5 21,5 22,5 23,5


Rozmiarówka - dzieci
  104 110 116 122 128 134 140 146
Obwód koszulki 63 67 71 75 79 83 87 91
Długość środkiem tyłu 38,5 40,5 42,5 44,5 46,5 48,5 50,5 52,5
Długość rękawa 11 11,5 12 12,5 13 13,5 14 14,5Powrót do góry
XV Zlot Plejad