HOME | AKTUALNOŚCI | WYNIKI | GALERIA | OPISY TRAS | BAZA NOCLEGOWA | PARTNERZY | KONTAKT


Lista zgłoszeń udziału w IV Zlocie Plejad została zamknięta.


HOME
    Tradycją już się stało, że gdy wiosna w pełni Subaru Import Polska pragnie zachęcić wszystkich użytkowników i miłośników marki do udziału w corocznym Zlocie Plejad. Na IV edycję naszej imprezy wybraliśmy przepiękny region Podlasia, który słynie ze zróżnicowanego terenu - rozległych kompleksów leśnych (parki narodowe, krajobrazowe), bogactwa flory i fauny, rozbudowanej sieci wodnej. Podlasie wyróżnia również wielobarwność etniczna i religijna jej mieszkańców, która ukształtowała się w wyniku wielowiekowego sąsiedztwa Polaków, Żydów, Tatarów, Litwinów, Białorusinów i Ukraińców.

    IV Zlot Plejad odbędzie się w dniach 15 - 17.06.2007r., tuż po weekendzie pełnym emocji związanych z Rajdem Polski. Na bazę Zlotu wybraliśmy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy "Bobrowa Dolina" znajdujący się w królestwie przesympatycznych bobrów. Tutaj odbędą się szkolenia przedstartowe oraz impreza finałowa. Dodatkowe bazy noclegowe czekać będą w pobliskim Supraślu, który dzięki wyjątkowemu mikroklimatowi i bogatym złożom borowin sprzyjającym leczeniu wielu schorzeń uzyskał w 1999 roku status uzdrowiska. Jest to również teren Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

    Jak co roku będą do wyboru trzy, zróżnicowane trasy - szosowa, turystyczna i terenowa. Nie zabraknie elementów rywalizacji, sprawdzianów sportowych i zadań związanych z okolicą, przez który będą przebiegać. Postaramy się przybliżyć wszystkim uczestnikom historię regionu (Białystok jest największym skupiskiem wyznawców prawosławia w Polsce), rozsmakować w specjałach kuchni tatarskiej (kołduny tatarskie, pieremiacze, czebureki), zaprzyjaźnić ze zwierzętami żyjącymi w okolicznych puszczach (dostojne żubry, ciekawskie bobry, unikatowe gatunki ptaków), a przede wszystkim zapewnić rodzinną atmosferę i niezapomniane wrażenia.