Strona główna »      
Opisy tras »      
Galeria »      
Kontakt »      
Zlot Plejad 2004
Zlot Plejad 2005

Start  


III Zlot Plejad to już historia. Po dwuletniej obecności na południu Polski tym razem miejscem spotkania rodziny Subaru były Kaszuby. Jak i rok wcześniej termin Zlotu został celowo ustalony na długi weekend, aby umożliwić chętnym ewentualny wcześniejszy przyjazd w ten jakże urokliwy zakątek naszego kraju.

Bazą Zlotu był Hotel Gołuń położony w bardzo malowniczej okolicy, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Wdzydze. Na jego terenie znajdowało się biuro rajdu, odbywały się wszystkie szkolenia, oraz miała miejsce wieczorna impreza podsumowująca Zlot. Do dyspozycji uczestników były również inne ośrodki, znajdujące się w pobliskich miejscowościach, które z powodu znacznie większego niż przed rokiem zainteresowania naszą imprezą i tak były tylko częścią miejsc zakwaterowania uczestników.

Jak to już miało miejsce przy okazji II Zlotu Plejad tak i tym razem przygotowane zostały trzy trasy - szosowa, terenowa oraz turystyczna. Mimo spłatanego nam przez pogodę figla w postaci ulewy w sobotni dzień impreza spotkała się z ciepłym i radosnym przyjęciem uczestników. IV Zlot Plejad już za rok...